Xilence Gaming GOLD Series XP650R12 650Watt 80 PLUS Gold
Xilence Gaming GOLD Series XP650R12-strømforsyningen er afgørende for enhver højtydende pc eller server og tilbyder en betydelig effekt på 650 W for at opfylde kravene til intensive applikationer og spil. Denne strømforsyning er fremstillet af Xilence og er designet med tanke på gamernes og de professionelle brugeres behov. Dens interne ATX-formfaktor sikrer, at den integreres problemfrit i dit system og ikke kun giver strøm, men også stabilitet til dit computermiljø. Uanset om du bygger en ny gaming-rig eller opgraderer din server, er Xilence Gaming GOLD Series XP650R12 konstrueret til at levere den ydelse, du har brug for.
  • Product no 1001095881
    Model XN320
    Brand Xilence Technology
    EAN 4044953503306
    Weight 2.3 kg
Produktbeskrivelse Xilence Gaming GOLD Series XP650R12 - strømforsyning - 650 Watt
Enhedstype Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern
Specifikationsoverensstemmelse ATX12V 2.52
80 PLUS certificering 80 PLUS Gold
Indgangspænding AC 200-240 V
Udgangspænding +3.3, +5, ±12 V
Strømkapacitet 650 Watt
Output Current +3.3V - 20 A<br>+5V - 20 A<br>+12V1 - 54.1 A<br>-12V - 0.3 A<br>+5VSB - 3 A
Output-stikforbindelser 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion<br>1 x strøm 8-pin med aftagelig 4-pin sektion<br>1 x strøm 8 pin CPU<br>3 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion<br>6 x 15 pin Serial ATA strøm
Kølesystem 120 mm ventilator
Farve Sort
Effektiv strømforsyning
Xilence Gaming GOLD Series XP650R12 har en robust effekt på 650 W, hvilket sikrer, at din pc eller server har den pålidelige energi, den har brug for til optimal ydeevne. Dens interne ATX-formfaktor er designet til at passe problemfrit ind i dit system og giver en stabil strømkilde til alle dine computerbehov.