DA   EN   SV
Vi har ingen produkter på lokalt lager, der matcher din søgning. Vi har derfor inkluderet produkter fra vores fjernlager.

Tilbage til Fiberkabler

  • Singlemodus [253]
Vis alle muligheder
Show all options
Show all options
Show all options
Show all options
Show all options
Show all options
Show all options
Singlemodus (253)

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 10m

  • Varenummer 1001293922
  • Model 84613
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619846139
89,00DKK71,20DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 2m

  • Varenummer 1000447981
  • Model 87920
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619879205
135,00DKK108,00DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 1m

  • Varenummer 1000447983
  • Model 87922
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619879229
124,00DKK99,20DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 1m

  • Varenummer 1000444238
  • Model 87919
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619879199
124,00DKK99,20DKK ekskl. moms

Eaton Tripp Lite Series Patchkabel Fiberoptik 2m

  • Varenummer 1001669220
  • Model N370-02M
  • Producent Tripp Lite
  • EAN 0037332122438
192,00DKK153,60DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 3m

  • Varenummer 1001800587
  • Model 88072
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619880720
148,00DKK118,40DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 2m

  • Varenummer 1001800586
  • Model 88071
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619880713
140,00DKK112,00DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 10m

  • Varenummer 1001800589
  • Model 88077
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619880775
173,00DKK138,40DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskobling Fiberoptik

  • Varenummer 1001009010
  • Model 87868
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619878680
79,00DKK63,20DKK ekskl. moms

Fibre-optic Cable (FTTH), Singlemode (OS2) White,(Simplex), 5 m - optical fibre (FOC), LC-APC male > LC-APC male, ha

  • Varenummer 1000742691
  • Model 59587
  • Producent Goobay
  • EAN 4040849595875
24,00DKK19,20DKK ekskl. moms

goobay Patchkabel Fiberoptik G.657.A2/OS2 5m

  • Varenummer 1000744610
  • Model 59661
  • Producent Goobay
  • EAN 4040849596612
23,00DKK18,40DKK ekskl. moms

Intellinet Netværkskabel Fiberoptik OS2 3m

  • Varenummer 996565045
  • Model 303935
  • Producent IC Intracom
  • EAN 8057685303935
100,00DKK80,00DKK ekskl. moms

DIGITUS Professional Netværkskobling Fiberoptik OS2

  • Varenummer 1001795221
  • Model DN-96007-1-K
  • Producent DIGITUS
  • EAN 4016032489801
37,00DKK29,60DKK ekskl. moms

MicroConnect Patchkabel Fiberoptik OS2 2m

  • Varenummer 1001572688
  • Model FIB4330002
  • Producent MicroConnect
  • EAN 5704174881360
47,00DKK37,60DKK ekskl. moms

MicroConnect Netværkskabel Fiberoptik OS2 15m

  • Varenummer 1001572689
  • Model FIB884015
  • Producent MicroConnect
  • EAN 5704174271949
45,00DKK36,00DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik 1m

  • Varenummer 1001178887
  • Model 87887
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619878871
170,00DKK136,00DKK ekskl. moms

METZ CONNECT OpDAT Netværksadapter Fiberoptik

  • Varenummer 1000301449
  • Model 15091076-I
  • Producent METZ CONNECT
  • EAN 4250184146926
72,00DKK57,60DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskobling Fiberoptik IP68

  • Varenummer 1001559770
  • Model 88032
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619880324
69,00DKK55,20DKK ekskl. moms

DeLOCK Netværkskobling Fiberoptik IP68

  • Varenummer 1001559771
  • Model 88033
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619880331
69,00DKK55,20DKK ekskl. moms

Extralink Patchkabel Fiberoptik G.657.A 3m

  • Varenummer 995995764
  • Model EX.1346
  • Producent Extralink
  • EAN 5902560361346
24,00DKK19,20DKK ekskl. moms

Extralink Patchkabel Fiberoptik G.657.A1 1m

  • Varenummer 995995736
  • Model EX.1308
  • Producent Extralink
  • EAN 5902560361308
24,00DKK19,20DKK ekskl. moms

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 3M

  • Varenummer 995995687
  • Model EX.12318
  • Producent Extralink
  • EAN 5903148912318
13,00DKK10,40DKK ekskl. moms

Extralink Patchkabel Fiberoptik G.652D 2m

  • Varenummer 995996175
  • Model EX.3579
  • Producent Extralink
  • EAN 5902560363579
19,00DKK15,20DKK ekskl. moms