Philips 24E1N1100A 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
Philips 24E1N1100A - 1000 Series - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 1 ms - HDMI, VGA - højtalere - sort
  • Product no 1001923706
    Model 24E1N1100A/00
    Brand Philips
    Go to brand's website
    EAN 8712581804244
    Weight 10 kg
Produktbeskrivelse Philips 24E1N1100A - 1000 Series - LED-skærm - Full HD (1080p) - 24"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1868751
Energiklasse Klasse D
Strømforbrug (Til-modus) 14 W
Adaptive-Sync teknologi AMD Adaptive-Sync
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz
Pixel Pitch 0.2745 mm
Lysstyrke 250 cd/m²
Kontrastforhold 1300:1
Responstid 4 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)
Farve support 16,7 millioner farver
Input-stik HDMI, VGA
Justeringer til display-position Tilt
Skærmbelægning Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 54.2 cm x 18 cm x 41.7 cm
Vægt 2.92 kg
Kabelstyring reducerer kabelrod og giver en ryddelig arbejdsplads
LowBlue-tilstand og flimmerfri visning, der er behagelig for øjnene
Skiftetasten til EasySelect-menuen giver hurtig adgang til menuen på skærmen
Indbyggede stereohøjttalere til multimedier
Praktisk VESA-montering
HDMI sikrer universelle digitale tilslutningsmuligheder
1 ms (MPRT) hurtig svartid for et skarpt billede og uafbrudt gameplay
IPS LED-vidvinkelteknologi giver nøjagtige billeder og farver
16:9 Full HD-skærm for klare, detaljerede billeder
120Hz opdateringshastigheder til ultraklare, strålende billeder
Du spiller intense, konkurrencebaserede spil. Du har brug for en skærm uden forsinkelse og med ultrajævne billeder. Denne Philips-skærm opfrisker skærmbilledet op til 120 i sekundet, hvilket faktisk er væsentlig hurtigere end en standardskærm. En lavere billedhastighed får fjender til at hoppe fra sted til sted på skærmen, og det gør dem vanskeligere at ramme. Med 120 Hz billedhastighed får du de vigtige billeder, der ellers ville mangle, som viser fjendens bevægelser i et ultrajævnt tempo, så du nemt kan nedlægge dem. Med ultralav inputforsinkelse og ingen skærmslitage er denne Philips-skærm din perfekte spilmakker.