MEAN WELL GST90A19-P1M Strømforsyningsadapter 90W
MEAN WELL GST90A19-P1M. Indgangsspænding: 90 - 264 V, Udgangseffekt: 90 W, Udgangsspænding: 19 V. Compliance-certifikater: RoHS. Bredde: 60 mm, Dybde: 145 mm, Højde: 32 mm. Antal pr. pakke: 30 stk
  • Product no 997322520
    Model GST90A19-P1M
    Brand Mean Well
    EAN 4711287429229
    Weight 0.412 kg
Indgangsspænding 90 - 264 V
Udgangseffekt 90 W
Udgangsspænding 19 V
Antal pr. pakke 30 stk
Funktioner
Indgangsspænding 90 - 264 V
Udgangseffekt 90 W
Udgangsspænding 19 V
Godkendelser
Compliance-certifikater RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 60 mm
Dybde 145 mm
Højde 32 mm