iiyama ProLite LH10551UWS-B1AG 105" Digital skiltning 5120 x 2160
iiyama ProLite LH10551UWS-B1AG - 105" Diagonal klasse (104.7" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 5K UHD (2160p) 5120 x 2160 - sort
  • Product no 1001650084
    Model LH10551UWS-B1AG
    Brand Iiyama
    EAN 4948570121977
    Weight 88.7 kg
Produktbeskrivelse iiyama ProLite LH10551UWS-B1AG 105" Klasse (104.7" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - 5K - for digital skiltning
Produkttype LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1599778
Diagonal klasse 105"
Diagonal størrelse 104.7"
Kommercielt brug Ja - digital skiltning
Farve Sort
Opløsning 5120 x 2160
Display Format 5K UHD (2160p)
Frame Rate og forbedringsteknologi 60 Hz Frame Rate
Video Grænseflade HDMI
HDMI Port Antal 1 porte
Konnektivitet LAN
PC grænseflade DisplayPort
Teknologi IPS
LCD-baggrundsbelysningsteknik LED baglys
Billedformatforhold 21:9
Tv-tuner Ingen radio
Højttalersystem 2 højttalere
USB 5 porte
Udstyr inkluderet Fjernstyring
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Energiklasse Klasse G
Strømforbrug ved drift 247 watt
Strømforbrug (Til-modus) 247 W
Strømforbrugs-stand by 0.5 watt
Dimensioner (B x D x H) 248.74 cm x 9.91 cm x 107.06 cm
Vægt 60.14 kg
Producentgaranti 3 års garanti
Imponerende billedkvalitet
Designet til kontinuerlig brug
Forbedret tilslutningsmuligheder
Overlegen lydoplevelse
Med et indbygget højttalersystem, der omfatter 2 hovedkanalhøjttalere, der hver leverer 10 W nominel (RMS) udgangseffekt, giver dette fjernsyn en rig og fordybende lydoplevelse, der supplerer dets klare billeder.