Gigabyte MO34WQC2 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
Gigabyte MO34WQC2 - OLED-monitor - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere
  • Product no 1002314601
    Model MO34WQC2
    Brand
    Go to brand's website
    EAN 4719331858926
    Weight 16.73 kg
Produktbeskrivelse Gigabyte MO34WQC2 - OLED-monitor - kurvet - 34" - HDR
Enhedstype OLED-monitor - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1859397
Energiklasse Klasse G
Kurvet skærm Ja
Egenskaber USB 3.0 hub, USB PD 18 watt
Formatforhold 21:9
Standard opløsning WQHD 3440 x 1440 ved 240 Hz
Pixel Pitch 0.2315 mm
Lysstyrke 1000 cd/m²
Kontrastforhold 1500000:1
HDR-kapabel DisplayHDR 400 True Black
Responstid 0,03 ms (grå-til-grå)
Farve support 1,07 milliarder farver
Farvespektrum 99% DCI-P3