ORICO PHD-25-PU-BP etui til drev Lommeetui EVA (ethylenvinylacetat) Lilla
ORICO PHD-25-PU-BP. Etui-type: Lommeetui, Materiale: EVA (ethylenvinylacetat), Produktfarve: Lilla. Bredde: 160 mm, Dybde: 110 mm, Højde: 40 mm
  • Product no 1000773832
    Model PHD-25-PU-BP
    Brand ORICO
    EAN 6954301100560
    Weight kg
Etui-type Lommeetui
Materiale EVA (ethylenvinylacetat)
Produktfarve Lilla
Design
Etui-type Lommeetui
Produktfarve Lilla
Understøttede HDD-størrelser 2.5"
Vægt & størrelser
Bredde 160 mm
Dybde 110 mm
Højde 40 mm