ASUS VA27ACFSN 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
ASUS VA27ACFSN - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort
  • Product no 1001625440
    Model 90LM06GJ-B01170
    Brand ASUSTeK COMPUTER
    Go to brand's website
    EAN 4711387163061
    Weight 9.8 kg
Produktbeskrivelse ASUS VA27ACFSN - LED-skærm - QHD - 27"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1609207
Energiklasse Klasse F
Strømforbrug (Til-modus) 26 W
Egenskaber USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 90 watt
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning QHD 2560 x 1440 ved 100 Hz
Pixel Pitch 0.233 mm
Lysstyrke 350 cd/m²
Kontrastforhold 1300:1 / 100000000:1 (dynamisk)
Responstid 5 ms (grå-til-grå)
Farve support 16,7 millioner farver (8-bit)
Farvespektrum 99% sRGB