Acer Aspire C 27 C27-195ES AIO Core Ultra 5 125U 16GB 1.024TB Intel Graphics Windows 11 Home
Acer Aspire C 27 C27-195ES - Alt-i-én Core Ultra 5 125U / op til 4.3 GHz - RAM 16 GB - SSD 1.024 TB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Home - skærm: LED 27" 1920 x 1080 (Full HD)
Acer Aspire C 27 C27-195ES all-in-one desktop er designet til at imødekomme både dine arbejds- og underholdningsbehov. Den har en 27" Full HD-skærm, der bringer billederne til live med en fantastisk klarhed og farvenøjagtighed. Under motorhjelmen sikrer den 12-kernede Intel Core Ultra 5-processor og 32 GB DDR5 RAM en jævn ydelse på tværs af alle opgaver. Lagring er rigelig og hurtig med en 1,024 TB SSD, hvilket gør filadgang og systemstart hurtigere end nogensinde. Tilslutningsmulighederne er alsidige med understøttelse af Wi-Fi 6 og Bluetooth, flere USB-porte og et HDMI-interface til nem udvidelse og tilslutning af perifert udstyr. Det indbyggede 5 megapixel webkamera og de to mikrofoner gør den til et fremragende valg til videokonferencer, mens det slanke design og sikkerhedsfunktioner som Kensington-sikkerhedsslot gør den endnu mere attraktiv. Uanset om det er til professionel brug, oprettelse af indhold eller afslappet underholdning, tilbyder Acer Aspire C 27 en overbevisende kombination af ydeevne, bekvemmelighed og sikkerhed.
  • Product no 1002507732
    Model DQ.BMFEG.001
    Brand
    Go to brand's website
    EAN 4711474091864
    Weight 5.6 kg
Produktbeskrivelse Acer Aspire C 27 C27-195ES - alt-i-én Core Ultra 5 125U 1.3 GHz - 16 GB - SSD 1.024 TB - LED 27"
Type Personal computer - alt-i-én
Lokalisering Region: Tyskland
Processor Intel Core Ultra 5 (Serie 1) 125U / 1.3 GHz (op til 4.3 GHz, (12-core)
Neural Processor Unit (NPU) Intel AI Boost
Cachehukommelse 12 MB
Cache pr. processor 12 MB
RAM 16 GB (installeret) / 32 GB (maks.) - DDR5 SDRAM
Harddisk SSD 1.024 TB - PCI Express 4.0 - M.2
Optisk lagring Intet optisk drev
Monitor 27" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9
Grafik controller Intel Graphics Fælles videohukommelse (UMA)
Kamera Ja
Netværk 1GbE, Bluetooth, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Wi-Fi 7
Med OS Windows 11 Home
Specifik absorptionshastighed (SAR) 1.14 W/kg (head)<br>1.14 W/kg (body)<br>1.14 W/kg (lem)
Dimensioner (B x D x H) 61.25 cm x 3.73 cm x 44.552 cm
Vægt 5.6 kg
Producentgaranti Begrænset garanti - 2 år - levering og afhentning
Slankt og alsidigt design
Effektiv ydeevne
Udstyret med en 12-kernet Intel Core Ultra 5-processor med hastigheder på op til 4,3 GHz og 32 GB DDR5 RAM leverer denne maskine effektiv multitasking og jævn ydeevne til både arbejde og fritid.