Lian Li UNI FAN SL-INFINITY UF-SLIN120-3W Fan 1-pack Hvid 120 mm
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY UF-SLIN120-3W - Indsats med blæser - 120 mm - hvid
  • Varenummer 1000671837
    Model UF-SLIN120-3W
    Producent Lian Li Industrial C
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 4718466011749
    Vægt 0.89 kg
Produktbeskrivelse Lian Li UNI FAN SL-INFINITY UF-SLIN120-3W - indsats med blæser
Produkttype Indsats med blæser
Pakke Indhold Kabler, ARGB controller, 3 kabinetblæsere
Farve Hvid
Blæser diameter 120 mm
Blæser-højde 25 mm
Blæser med kugleleje Strømningsdynamisk leje
Omdrejningshastighed 2100 rpm
Luftstrøm 61,3 cfm
Støjniveau 29 dBA
Dimensioner (B x D x H) 12 cm x 12.21 cm x 2.5 cm
Producentgaranti 2 års garanti
Generelt
Bredde 12 cm
Dybde 12.21 cm
Farve Hvid
Højde 2.5 cm
Produkttype Indsats med blæser
Varmeafleder & blæser
Blæser diameter 120 mm
Blæser-højde 25 mm
Luftstrøm 61,3 cfm
Lufttryk 2.66 mm
Omdrejningshastighed 2100 rpm
Operations Voltage 5/12 V
Rated Strøm 0.18 - 0.6 A
Start Voltage 6 V
Støjniveau 29 dBA
Strømforbrug 5.16 W