LG 27TQ615S-PZ 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI
LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Smart - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - 2xHDMI - højtalere - sort
  • Varenummer 1000784042
    Model 27TQ615S-PZ.AEU
    Producent LG Electronics
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8806091585899
    Vægt 5.48 kg
Produktbeskrivelse LG 27TQ615S-PZ - TQ615S - LED-skærm med TV-tuner - Full HD (1080p) - 27"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27" - Smart monitor
Energiklasse Klasse E
Egenskaber Fjernstyring, Wi-Fi, Bluetooth adapter, Ethernet netværksadapter
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning Full HD (1080p) 1920 x 1080
Pixel Pitch 0.3114 mm
Lysstyrke 250 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1
Responstid 14 ms (grå-til-grå)
Farve support 16,7 millioner farver (8-bit)
Farvespektrum 72% NTSC
Input-stik 2xHDMI
Indbygget Ethernet Ja
Digital TV Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander 61.2 cm x 15.25 cm x 42.31 cm
Vægt 3.75 kg
Generelt
Backlight-teknologi LED baglys
Diagonal størrelse 27"
Dimensioner (B x D x H) 61.2 cm x 15.25 cm x 42.31 cm - med stander
Energiklasse Klasse E
Farve Sort
Farvespektrum 72% NTSC
Formatforhold 16:9
Indbygget udstyr Wi-Fi, Bluetooth adapter, Ethernet netværksadapter
Kontrastforhold 1000:1
Lodret opdateringshastighed 58 - 62 Hz
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 250 cd/m²
Operativsystem Web OS 22
Paneltype IPS
Pixel Pitch 0.3114 mm
Responstid 14 ms (grå-til-grå)
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks - Smart monitor
Vandret opdateringshastighed 30 - 83 kHz
Vandret synsvinkel 178
Vægt 3.75 kg
TV-tuner
Betinget Adgang Common Interface (CI) slot
Digitalt tv DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 5 watt
Input
Type Fjernstyring
Forbindelse
Interface 2 x HDMI | USB 2.0 | Digitalt audiooutput (optisk) | LAN
Mekanisk
VESA-monteringsinterface 75 x 75 mm