AXAGON ACU-DPQ65 - Strømforsyningsadapter - 65 watt - 5 A - PD 2.0, PD 3.0, QC 2.0, QC 3.0, QC 4.0+, Huawei Fast Charge, SCP, PD/PPS, AFC, SFC, PE+, PE 2.0+ - 3 output-stikforbindelser (USB Type A, 2 x USB-C) - sort
AXAGON ACU-DPQ65 strømadapteren tilbyder effektiv opladning af både mobiltelefoner og tablets med en maksimal effekt på 65 W. Med i alt tre udgangsstik, herunder 2 x 24-pin USB-C-porte og en 9-pin USB Type-A-port, giver denne vægoplader fleksibilitet til at oplade flere enheder samtidigt. Den er fremstillet af ikke-brændbart plast og overholder flere standarder for hurtig opladning, herunder Power Delivery 2.0, Qualcomm Quick Charge 4.0+ og Samsung Adaptive Fast Charging, hvilket sikrer hurtig og sikker opladning af forskellige typer enheder. De forbedrede sikkerhedsfunktioner omfatter beskyttelse mod overstrøm, overspænding, overophedning og kortslutning, hvilket gør den til et pålideligt valg til daglig brug.
  • Varenummer 999521655
    Model ACU-DPQ65
    Producent AXAGON
    EAN 8595247906113
    Vægt 0.15 kg
Produktbeskrivelse AXAGON ACU-DPQ65 strømforsyningsadapter - USB Type A, 2 x USB-C - 65 watt
Produkttype Strømforsyningsadapter
Designet til Mobiltelefon, tablet
Dimensioner (B x D x H) 10.3 cm x 3.6 cm x 3.2 cm
Vægt 118 g
Farve Sort
Udgangsforbindelsestype Total 3: USB Type A, 2 x USB-C
Nødvendig spænding AC 100-240 V (50 - 60 Hz)
Max. elektrisk strøm 5 A
Strømforsyning 65 watt
Generelt
Bredde 10.3 cm
Dybde 3.6 cm
Fås i farverne Sort
Højde 3.2 cm
Vægt 118 g
Strømenhed
Antal inputstikforbindelser 1
Input-stik Strøm 2-pæl
Max. elektrisk strøm 5 A
Output-stikforbindelser Total 3: 9 pin USB Type A, 2 x 24 pin USB-C