ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVHV700002I Mini PC Core Ultra 7 165H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVHV700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 165H / op til 5 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort
  • Varenummer 1001935045
    Model 90AR0072-M00280
    Producent ASUSTeK COMPUTER
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 4711387492086
    Vægt 0.57 kg
Produktbeskrivelse ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVHV700002I - mini PC Core Ultra 7 165H 1.4 GHz - vPro - 0 GB - ingen HDD
Type PC barebone - mini PC
Platformteknologi Intel vPro Platform
Processor 1 x Intel Core Ultra 7 (Serie 1) 165H / 1.4 GHz (op til 5 GHz, (16-core)
Processor, hovedegenskaber Intel Smart Cache
Neural Processor Unit (NPU) Intel AI Boost
Cachehukommelse 24 MB
Cache pr. processor 24 MB
RAM 0 GB (installeret) / 96 GB (maks.) - DDR5 SDRAM
Controller for lagring SATA (SATA 6Gb/s)
Harddisk Ingen HDD
Optisk lagring Intet optisk drev
Grafik controller Intel Arc Graphics
Netværk 10Mb LAN, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
Med OS Intet operativt system
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) 14.4 cm x 11.2 cm x 4.1 cm
Vægt 570 g
Generelt
Farve Sort
Produktmodel Mini PC
Type PC barebone
Processor / Chipset
Antal CPU'er 1
Antal kerner 16-core
Clock-frekvens 1.4 GHz (P-kerne) / 700 MHz (E-kerne)
CPU Intel Core Ultra 7 (Serie 1) 165H
Maks. antal CPU'er 1
Max Turbo Speed 5 GHz (P-kerne) / 3.8 GHz (E-kerne)
Cachehukommelse
Cache pr. processor 24 MB
Installeret størrelse 24 MB
RAM
Holdere 2 (Total) / 2 (ubrugt)
Installeret størrelse 0 GB (installeret) / 96 GB (maks.)
Model SO DIMM 262-PIN
Teknologi DDR5 SDRAM
Harddisk
Type Ingen HDD
Controller for lagring
Antal kanaler 1
Controller-grænsefladetype SATA 6Gb/s
Type SATA
Optisk lagring
Type Intet optisk drev
Monitor
Monitortype Ingen.
Grafik controller
Grafik-processor Intel Arc Graphics
Video-interfaces HDMI
Netværk
Trådløs LAN understøttelse Ja
Trådløs NIC Intel Wi-Fi 6E AX 211
Ekspansion / Konnektivitet
Båse 1 (total) / 1 (fri) x intern 2.5"