LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz
LC Power LC-M32-QHD-165-C-V2 - LCD-skærm - kurvet - 31.5" - 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - sort
  • Varenummer 1001301105
    Model LC-M32-QHD-165-C-V2
    Producent LC Power
    EAN 4260070129360
    Vægt 8.2 kg
Produktbeskrivelse LC Power LC-M32-QHD-165-C-V2 - LCD-skærm - kurvet - QHD - 31.5"
Enhedstype LCD-skærm - 31.5"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1869177
Energiklasse Klasse F
Strømforbrug (Til-modus) 32 W
Kurvet skærm Ja
Paneltype VA
Formatforhold 16:9
Standard opløsning QHD 2560 x 1440 ved 165 Hz
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 3500:1
Responstid 1 ms (MPRT), 4,5 ms (med OD)
Farve support 16,7 millioner farver
Farvespektrum 120% sRGB, 90% Adobe RGB, 85% NTSC, 90% DCI-P3
Input-stik 2xHDMI, 2xDisplayPort
Justeringer til display-position Tilt
Skærmbelægning Blændfri
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander 71.1 cm x 25.2 cm x 52.6 cm
Vægt 8.2 kg
Producentgaranti 3 års garanti
Generelt
Diagonal størrelse 31.5"
Dimensioner (B x D x H) 71.1 cm x 25.2 cm x 52.6 cm - med stander
Energiklasse Klasse F
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farve Sort
Formatforhold 16:9
Kontrastforhold 3500:1
Kurvet skærm Ja (1500R)
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 300 cd/m²
Paneltype VA
Skærmbelægning Blændfri
Skærmtype LCD-skærm / TFT aktiv matriks
Vandret synsvinkel 178
Forbindelse
Interface 2 x HDMI | 2 x DisplayPort | Audio line-ud (mini-jackstik)
Mekanisk
Tiltvinkel -5/+15
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm
Diverse
Medfølgende ledninger 1 x DisplayPort kabel
Monteringspakke Inkluderet
Udstyr inkluderet Standerbase, strømadapter
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Strømforbrug (Maks.) 32 watt
Strømforbrug (Til-modus) 32 W