StarTech.com 120x25mm Computer Case Fan PWM - Pulse Width Modulation Connector - computer cooling Fan - pwm Fan - 120mm Fan (FAN12025PWM) Fan 1-pack Sort 120 mm
Startech 120x25mm Computer Case Fan with PWM - Pulse Width Modulation Connector - computer cooling Fan - pwm Fan - 120mm Fan (FAN12025PWM) - Indsats med blæser - 120 mm - sort
  • Varenummer 988492785
    Model FAN12025PWM
    Producent StarTech.com
    EAN 0065030845335
    Vægt 0.18 kg
Produktbeskrivelse Startech 120x25mm Computer Case Fan with PWM - Pulse Width Modulation Connector - computer cooling Fan - pwm Fan - 120mm Fan (FAN12025PWM) - indsats med blæser
Produkttype Indsats med blæser
Pakke Indhold Y-Split kabel
Farve Sort
Blæser diameter 120 mm
Blæser-højde 25 mm
Blæser med kugleleje Ever Lubricate bearing
Omdrejningshastighed 800-2200 rpm
Luftstrøm 33,2-78,4 cfm
Støjniveau 17.2 - 39 dBA
Stik 4-pins blæser-stikforbindelse, 4 pin Molex tilslutter
Dimensioner (B x D x H) 12 cm x 12 cm x 2.5 cm
Vægt 118 g
Producentgaranti 2 års garanti
Generelt
Bredde 12 cm
Dybde 12 cm
Farve Sort
Højde 2.5 cm
Pakke Indhold Y-Split kabel
Produkttype Indsats med blæser
Vægt 118 g
Varmeafleder & blæser
Blæser diameter 120 mm
Blæser-højde 25 mm
Luftstrøm 33,2-78,4 cfm
Støjniveau 17.2 - 39 dBA
Diverse
Overensstemmelsesstandarder RoHS
Producentgaranti
Service & Support Begrænset garanti: - 2 år
Miljømæssige parametre
Maks. driftstemperatur 70 °C
Min. driftstemperatur -10 °C