Sony Bravia Professional Displays FW-50BZ30L 50" Digital skiltning 3840 x 2160
Sony Bravia Professional Displays FW-50BZ30L - 50" Diagonal klasse BZ30L Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
  • Varenummer 1001345452
    Model FW-50BZ30L
    Producent Sony
    EAN 4548736150072
    Vægt 15 kg
Produktbeskrivelse Sony Bravia Professional Displays FW-50BZ30L BZ30L Series - 50" LED-bagbelyst LCD paneldisplay - 4K - for digital skiltning
Produkttype LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1392991
Diagonal klasse 50"
Kommercielt brug Ja - digital skiltning
Platform Android TV
Opløsning 3840 x 2160
Display Format 4K UHD (2160p)
Input Video Formater 480p, 720p, 1080i, 1080p, 4K UHD (3840 x 2160), DCI 4K (4096 x 2160)
HDR-format HDR10, Dolby Vision
HDR-teknologi Hybrid Log-Gamma (HLG)
Frame Rate og forbedringsteknologi Motionflow XR 240 teknologi, 60 Hz Native Refresh Rate
Video Grænseflade Komposit, HDMI
HDMI Port Antal 4 porte
Konnektivitet Wi-Fi, LAN
Teknologi VA
LCD-baggrundsbelysningsteknik Direct LED rammedæmpning
Billedformatforhold 16:9
Tv-tuner Ingen radio
Billedforbedringer 4K X-Reality PRO Engine, 92 % DCI-P3 farvespektrum
Højttalersystem 2 højttalere
Lagerkapacitet 16 GB
USB 2 porte
Energiklasse Klasse F
Strømforbrug ved drift 140 watt
Strømforbrugs-stand by 0.5 watt
Dimensioner (B x D x H) - uden stander 112.6 cm x 7 cm x 65.3 cm
Vægt 12.3 kg
Generelt
Bredde 112.6 cm
Diagonal klasse 50"
Dimensioner Uden stander
Dybde 7 cm
Energiklasse Klasse F
Energiklasse (HDR) Klasse G
HDMI Port Antal 4 porte
HDR-format HDR10, Dolby Vision
HDR-kapabel Ja
Højde 65.3 cm
Operativsystem Android TV
Platform Android TV
Serie BZ30L Series
Strømforbrug HDR (Til-tilstand) 93 kWh/1000 t
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 71 kWh/1000 t
Tilstande Stående tilstand, strømsparetilstand, Pro Mode
TV Tuner Presence Nej
Tv-tuner Ingen radio
Vægt 12.3 kg
Videoprocessor 4K HDR X1
Billedskærm
Belægning 1 % dis
Billedformatforhold 16:9
Billedkontrastforhold 5000:1
Display Format 4K UHD (2160p)
Driftstider/-dage 24 / 7
Dynamisk kontrastforhold 300000:1
Klarhed 440 cd/m²
LCD-skærmteknologi VA
Opløsning 3840 x 2160
Responstid 6.5 ms
Synsfeltsvinkel 178 grader
Synsvinkel (vertikal) 178 grader
Stander & Beslag
Standardmontering af fladt panel 200 x 200 mm