Samsung Odyssey G5 S32CG554EU 32" VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 165Hz
Samsung Odyssey G5 S32CG554EU - G55C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 32" - 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz - VA - 300 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort
Maks 30 stk. pr. kunde
  • Varenummer 1001700815
    Model LS32CG554EUXEN
    Producent
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8806095337265
    Vægt 7.29 kg
Produktbeskrivelse Samsung Odyssey G5 S32CG554EU - G55C Series - LED-skærm - kurvet - QHD - 32" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 32"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1778003
Energiklasse Klasse G
Energiforbrug om året 48 kWt
Kurvet skærm Ja
Adaptive-Sync teknologi AMD FreeSync
Paneltype VA
Formatforhold 16:9
Standard opløsning QHD 2560 x 1440 ved 165 Hz
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 2500:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 1 ms (MPRT)
Gaming Ja
Farve support 16,7 millioner farver
Input-stik HDMI, DisplayPort
Justeringer til display-position Tilt
Spænding AC 100-240 V
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander 71 cm x 27.26 cm x 53.36 cm
Vægt 5.2 kg
Generelt
Backlight-teknologi LED baglys
Diagonal størrelse 32"
Dimensioner (B x D x H) 71 cm x 27.26 cm x 53.36 cm - med stander
Energiforbrug om året 48 kWt
Energiklasse Klasse G
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farve Sort
Formatforhold 16:9
Gaming Ja
HDR-format HDR10
Kontrastforhold 2500:1
Kurvet skærm Ja (1000R)
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 300 cd/m²
Paneltype VA
Responstid 1 ms (MPRT)
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks
Vandret synsvinkel 178
Vægt 5.2 kg
Forbindelse
Interface DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) | HDMI (HDCP 2.2) | Hovedtelefoner (mini-jackstik)
Mekanisk
Tiltvinkel -2/+18
VESA-monteringsinterface 75 x 75 mm
Diverse
Egenskaber Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)
Sikkerhedsåbningstype Kensington-sikkerhedsåbning
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V
Strømforbrug (fra-tilstand) 0.3 watt
Strømforbrug (Maks.) 59 watt
Strømforbrug (Typisk) 33.2 watt
Strømforbrug HDR (Til-tilstand) 64 kWh/1000 t
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 33 kWh/1000 t
Strømforbrugs-stand by 0.5 watt
Mål og vægt
Mål & vægt (forsendelse)
Bredde ved forsendelse 79.3 cm
Dybde ved forsendelse 19.7 cm
Højde ved forsendelse 49.64 cm
Vægt ved forsendelse 7.5 kg
Miljømæssige parametre
Fugtighedsgrad ved brug 10 - 80 % (ikke-kondenserende)
Maks. driftstemperatur 40 °C
Min. driftstemperatur 10 °C
Fordybende krumning
Oplev et nyt niveau af fordybelse med den 32" buede skærm med en 1000R-krumning, der omslutter dit synsfelt, forbedrer fokus og reducerer distraktioner.
Fantastiske billeder
Hurtig reaktion
Med en responstid på 1 ms og en opdateringshastighed på 165 Hz giver skærmen jævn, slørfri grafik, hvilket gør den perfekt til hurtige spil og dynamisk indhold.