Philips 34B1U5600CH 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
Philips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort med tekstur
  • Varenummer 1000802101
    Model 34B1U5600CH/00
    Producent Philips
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8712581796525
    Vægt 15.32 kg
Produktbeskrivelse Philips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skærm - kurvet - 34"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1334754
Energiklasse Klasse F
Strømforbrug (Til-modus) 31 W
Kurvet skærm Ja
Egenskaber USB-hub, KVM switch, webcam, USB PD 100 watt
Paneltype VA
Formatforhold 21:9
Standard opløsning WQHD 3440 x 1440 ved 120 Hz
Pixel Pitch 0.23175 mm
Lysstyrke 350 cd/m²
Kontrastforhold 3000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Responstid 4 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)
Farve support 16,7 millioner farver
Farvespektrum 100% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
Input-stik HDMI, DisplayPort, USB-C
Indbygget webcam 5 Megapixel
Justeringer til display-position Højde, drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort med tekstur
Dimensioner (B x D x H) - med stander 80.7 cm x 25 cm x 60.1 cm
Vægt 11.71 kg
Producentgaranti 3 års garanti
Generelt
Backlight-teknologi WLED
Diagonal størrelse 34"
Dimensioner (B x D x H) 80.7 cm x 25 cm x 60.1 cm - med stander
Energiklasse Klasse F
Farve Sort med tekstur
Formatforhold 21:9
Indbygget udstyr USB-hub, KVM switch, webcam
Kurvet skærm Ja (1500R)
Lodret opdateringshastighed 48 - 100 Hz
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 350 cd/m²
Paneltype VA
Pixel Pitch 0.23175 mm
Pixel pr. tomme 110
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks
USB-strømlevering 100 watt
Vandret opdateringshastighed 30 - 160 kHz
Vandret synsvinkel 178
Indbygget webcam
Egenskaber Windows Hello-kompatibel
Sensoropløsning 5 Megapixel
Lydindgang
Mikrofon egenskaber Støjannullerende
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 5 watt
Forbindelse
Interface DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) | HDMI (HDCP 2.2) | USB-C/DisplayPort Alt Mode med Power Delivery (strøm op til 100 W) | USB-C 3.2 Gen 2 upstream | USB-C 3.2 Gen 2 downstream (strøm op til 15 W) | 3 x USB 3.2 Gen 2 downstream | USB 3.2 Gen 2 downstream (hurtigtopladende) | Audio line-ud | LAN (RJ-45)
Mekanisk
Drejevinkel 360
Højde justering 180 mm
Tiltvinkel -5/+25
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm
Diverse
Egenskaber Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)
Medfølgende ledninger 1 x HDMI-kabel | 1 x USB-C til USB-C/USB-A-kabel | 1 x DisplayPort kabel
Sikkerhedsåbningstype Kensington-sikkerhedsåbning
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Strømforbrug (Til-modus) 31 W
Strømforbrug (Typisk) 35 watt
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 31 kWh/1000 t
Strømforbrugs-stand by 0.3 watt
Til/Fra-kontakt Ja
Programmer / Systemkrav
OS nødvendig Apple MacOS X, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11
Mål og vægt
Mål & vægt (forsendelse)
Bredde ved forsendelse 90.4 cm
Dybde ved forsendelse 28.2 cm
Højde ved forsendelse 52.5 cm
Vægt ved forsendelse 15.38 kg
Miljømæssige parametre
Fugtighedsgrad ved brug 20 - 80%
Maks. driftstemperatur 40 °C
Min. driftstemperatur 0 °C
Bæredygtighedsoplysninger
ENERGY STAR version 8.0
ENERGY STAR-certificeret Ja
TCO-certificeret TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9
Producentgaranti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
CrystalClear-billeder med UltraWide QHD 3440 x 1440 pixel
Indbygget KVM-switch, der gør det nemt at skifte mellem kilder
MultiView muliggør dobbelt tilslutning og visning på samme tid
Webcam, som er klar til samarbejde, med støjreducerende mikrofon.
Denne Philips-skærm leveres med indbygget 5 MP webkamera, støjreducerende mikrofon og højttalere. Det gør den perfekt til at arbejde hjemmefra og til fjernsamarbejde. Den er udstyret med avancerede sensorer, som uden problemer fungerer sammen med ansigtsgenkendelse i Windows Hello, så du kan logge på dine Windows-enheder på mindre end 2 sekunder. En fysisk kamerakontakt giver mulighed for at deaktivere webkameraet, når det ikke er i brug, for at give ekstra beskyttelse af personlige oplysninger. Den støjreducerende mikrofon og de dobbelte indbyggede højttalere på 5 W giver klar og tydelig kommunikation.
TÜV Eye Comfort certificeret for at reducere træthed i øjnene
PowerSensor sparer på op til 80% af energiomkostningerne