Philips 24E1N5300HE 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
Philips 24E1N5300HE - 5000 Series - LED-skærm - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort med tekstur
  • Varenummer 1000533338
    Model 24E1N5300HE/00
    Producent Philips
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8712581783341
    Vægt 7.49 kg
Produktbeskrivelse Philips 24E1N5300HE - 5000 Series - LED-skærm - Full HD (1080p) - 24"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1082784
Energiklasse Klasse D
Egenskaber USB-hub, 5,0 megapixel kamera, USB PD 65 Watt
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 75 Hz
Pixel Pitch 0.2745 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1
Responstid 4 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)
Farve support 16,7 millioner farver
Farvespektrum 120.9% sRGB (CIE 1931), 104.8% NTSC (CIE 1976)
Input-stik HDMI, DisplayPort, USB-C
Justeringer til display-position Højde, pivot (rotering), tilt
Skærmbelægning Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort med tekstur
Dimensioner (B x D x H) - med stander 54 cm x 19.8 cm x 49.4 cm
Vægt 4.37 kg
Producentgaranti 3 års garanti
Generelt
Backlight-teknologi WLED
Diagonal størrelse 24"
Dimensioner (B x D x H) 54 cm x 19.8 cm x 49.4 cm - med stander
Energiklasse Klasse D
Farve Sort med tekstur
Formatforhold 16:9
Indbygget udstyr USB-hub, 5,0 megapixel kamera
Kontrastforhold 1000:1
Lodret opdateringshastighed 48 - 75 Hz
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 300 cd/m²
Paneltype IPS
Pixel Pitch 0.2745 mm
Pixel pr. tomme 92.56
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks
USB-strømlevering 65 Watt
Vandret opdateringshastighed 30 - 85 kHz
Vandret synsvinkel 178
Vægt 4.37 kg
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 5 Watt
Forbindelse
Interface HDMI | DisplayPort 1.2 | USB-C 3,2 Gen 1 upstream/DisplayPort Alt Mode med Power Delivery (strøm op til 65 W) | 3 x USB-C 3.2 nedstrøm | USB-C 3.2 nedstrøm (hurtigtopladende) | Audio line-ud
Mekanisk
Højde justering 130 mm
Rotationsvinkel 180
Tiltvinkel -5/+20
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm
Diverse
Egenskaber Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)
Medfølgende ledninger 1 x HDMI-kabel | 1 x USB-C til USB-C/USB-A-kabel
MTBF (forventet tid mellem fejl) 50,000 time(r)
Sikkerhedsåbningstype Kensington-sikkerhedsåbning
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Strømforbrug (fra-tilstand) 0.3 Watt
Strømforbrug (Typisk) 24.2 Watt
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 14 kWh/1000 t
Strømforbrugs-stand by 0.5 Watt
Programmer / Systemkrav
Inkluderet software Philips SmartControl
Mål og vægt
Mål & vægt (forsendelse)
Bredde ved forsendelse 60 cm
Dybde ved forsendelse 14.3 cm
Højde ved forsendelse 52.6 cm
Vægt ved forsendelse 7.65 kg
Producentgaranti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Miljømæssige parametre
Fugtighedsgrad ved brug 20 - 80%
Maks. driftstemperatur 40 °C
Min. driftstemperatur 0 °C
Vippe-, dreje- og højdejustering for at opnå ideel position til visning
Kabelstyring reducerer kabelrod og giver en ryddelig arbejdsplads
Tilslut den bærbare pc vha. ét USB-C-kabel
LowBlue-tilstand og flimmerfri visning, der er behagelig for øjnene
Skiftetasten til EasySelect-menuen giver hurtig adgang til menuen på skærmen
Indbyggede stereohøjttalere til multimedier
IPS LED-vidvinkelteknologi giver nøjagtige billeder og farver
16:9 Full HD-skærm for klare, detaljerede billeder
Ubesværet og problemfrit gameplay med AMD FreeSync-teknologi
Sikker login med pop-op-webkamera
Webcam, som er klar til samarbejde, med støjreducerende mikrofon.
Denne Philips-skærm leveres med indbygget 5 MP webkamera, støjreducerende mikrofon og højttalere. Det gør den perfekt til at arbejde hjemmefra og til fjernsamarbejde. Den er udstyret med avancerede sensorer, som uden problemer fungerer sammen med ansigtsgenkendelse i Windows Hello, så du kan logge på dine Windows-enheder på mindre end 2 sekunder. En fysisk kamerakontakt giver mulighed for at deaktivere webkameraet, når det ikke er i brug, for at give ekstra beskyttelse af personlige oplysninger. Den støjreducerende mikrofon og de dobbelte indbyggede højttalere på 5 W giver klar og tydelig kommunikation.