MEAN WELL GST60A24-P1J Strømforsyningsadapter 60W
MEAN WELL GST60A24-P1J. Indgangsspænding: 90 - 264 V, Udgangseffekt: 60 W, Udgangsspænding: 24 V. Compliance-certifikater: RoHS. Bredde: 50 mm, Dybde: 125 mm, Vægt: 320 g. Antal pr. pakke: 40 stk
  • Varenummer 997322516
    Model GST60A24-P1J
    Producent Mean Well
    EAN 4711287429182
    Vægt 0.32 kg
Indgangsspænding 90 - 264 V
Udgangseffekt 60 W
Udgangsspænding 24 V
Antal pr. pakke 40 stk
Funktioner
Indgangsspænding 90 - 264 V
Udgangseffekt 60 W
Udgangsspænding 24 V
Godkendelser
Compliance-certifikater RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 50 mm
Dybde 125 mm