MEAN WELL GSM120A15-R7B Strømforsyningsadapter 120W
MEAN WELL GSM120A15-R7B. Indgangsspænding: 80 - 264 V, Udgangseffekt: 120 W, Udgangsspænding: 15 V. Compliance-certifikater: RoHS. Bredde: 67 mm, Dybde: 167 mm, Højde: 35 mm. Antal pr. pakke: 20 stk
  • Varenummer 997471656
    Model GSM120A15-R7B
    Producent Mean Well
    EAN 4711287430683
    Vægt 0.6 kg
Indgangsspænding 80 - 264 V
Udgangseffekt 120 W
Udgangsspænding 15 V
Antal pr. pakke 20 stk
Funktioner
Indgangsspænding 80 - 264 V
Udgangseffekt 120 W
Udgangsspænding 15 V
Udgangsstrøm 7 A
Godkendelser
Compliance-certifikater RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 67 mm
Dybde 167 mm
Højde 35 mm