AOC Value-line CU34V5CW/BK 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
AOC Value-line CU34V5CW/BK - V5 series - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort
AOC CU34V5CW er en tresidet, rammeløs buet skærm udstyret med en 34" VA-skærm med QHD UltraWide 21:9 opløsning for en imponerende og fordybende seeroplevelse, klar til at understøtte enhver komplekse opgave med Picture by Picture MultiView. Den tilbyder en bred vifte af tilslutningsmuligheder takket være USB-C med Power Delivery op til 65W, 4 USB-porte og HDMI. Log nemt og sikkert ind med Windows Hello integreret webcam.
  • Varenummer 1000684585
    Model CU34V5CW/BK
    Producent AOC
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 4038986110273
    Vægt 11.68 kg
Produktbeskrivelse AOC Value-line CU34V5CW/BK - V5 series - LED-skærm - kurvet - 34" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1251976
Energiklasse Klasse G
Strømforbrug (Til-modus) 34 W
Kurvet skærm Ja
Adaptive-Sync teknologi AMD FreeSync
Egenskaber Webcam, USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 65 watt
Paneltype VA
Formatforhold 21:9
Standard opløsning WQHD 3440 x 1440 ved 100 Hz
Pixel Pitch 0.23175 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 3000:1 / 20000000:1 (dynamisk)
Responstid 4 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)
Farve support 16,7 millioner farver
Input-stik HDMI, DisplayPort, USB-C
Justeringer til display-position Tilt, drejbar, højde
Skærmbelægning Anti-glare 3H hardness
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 80.81 cm x 25 cm x 54.05 cm
Vægt 9.43 kg
Producentgaranti 3 års garanti
Generelt
Backlight-teknologi WLED
Diagonal størrelse 34"
Dimensioner (B x D x H) 80.81 cm x 25 cm x 54.05 cm - med stander (højeste position)
Egenskaber Flicker Free-teknologi, Low Blue Light-teknologi, 3-sidet rammeløs, Windows 10 Hello
Energiklasse Klasse G
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farve Sort
Formatforhold 21:9
Indbygget udstyr Webcam, USB 3.2 Gen 1 hub
Kurvet skærm Ja (1500R)
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 300 cd/m²
OSD sprog Multilingual
Paneltype VA
Pixel Pitch 0.23175 mm
Pixel pr. tomme 109
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks
USB-strømlevering 65 watt
Vandret synsvinkel 178
Vægt 9.43 kg
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 10 watt
Forbindelse
Interface HDMI | DisplayPort 1.2 | USB-C/DisplayPort Alt Mode (strøm op til 65 W) | 4 x USB 3.2 Gen 1 | Hovedtelefoner
Mekanisk
Drejevinkel 28
Højde justering 130 mm
Tiltvinkel 3/21
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm
Diverse
Egenskaber Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)
Medfølgende ledninger 1 x HDMI-kabel - 1.5 m | USB-C til USB-C/USB-A-kabel
Sikkerhedsåbningstype Kensington-sikkerhedsåbning
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Strømforbrug (fra-tilstand) 0.3 watt
Strømforbrug (Til-modus) 34 W
Strømforbrug HDR (Til-tilstand) 35 kWh/1000 t
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 34 kWh/1000 t
Strømforbrugs-stand by 0.5 watt
Mål og vægt
Mål & vægt (forsendelse)
Bredde ved forsendelse 107.1 cm
Dybde ved forsendelse 18.9 cm
Højde ved forsendelse 50 cm
Vægt ved forsendelse 11.68 kg
Producentgaranti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Naturtro samarbejde og videoopkald
Sikkerhed og reaktionsevne med Windows Hello webcam
UWQHD - Ultra bred QHD
VA panelet
Opdateringsrate på 100Hz
Få udstyret med to gange billedhastigheden, i forhold til andre skærme, og vink farvel til at billedet hakker og har slørede bevægelser. Med en 100 Hz opdateringsfrekvens bliver billederne skarpere og billedstrømmen mere glidende, dermed kan du justere dine skud præcist og sætte pris på high-speed racerløb i al deres herlighed.
USB-C
Strømforsyning 65W
USB-C er en teknologi, der anvendes mere og mere. Den giver mulighed for hurtig dataoverførsel, displaysignal og strømforsyning, så du kan genoplade dine enheder, mens du arbejder. Ved hjælp af et enkelt tyndt kabel strømforsyner AOC USB-C-teknologien op til 65W og kan oplade konventionelle enheder med lav/høj effekt (f.eks. din mus eller dit tastatur), smartphones og bærbare computere.
USB Hub
Freesync
Display Port
Den nyeste displayinterfacestandard fra VESA, DisplayPort, kan også overføre lyd, USB og andre slags data. DisplayPort version 1.2-1.2a understøtter op til 165 Hz ved 1440p, 75 Hz ved 2160p, version 1.3 understøtter op til 240 Hz ved 1440p, 120 Hz ved 2160p, og versionen 1.4 understøtter HDR10-specifikationer.